Na wymiar

Meble sosnowe to nasza specjalność. Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany aby dostosować mebel do własnych potrzeb informujemy Cię że jest taka możliwość! Wiedz też że kosztuje nas to więcej pracy i generuje dodatkowe koszty - Prosimy wtedy o kontakt mailowy: sklep@meblesosnowe.com.pl

 

 Szanowni klienci zamawiając meble na wymiar akceptujesz te warunki:

 

1. Modyfikacja powinna dotyczyć naszych standardowych mebli.

2. Meble na wymiar wykonujemy wg naszych standardów produkcyjnych.

2b. Wymiary podane są wymiarami zewnętrznymi najbardziej wysuniętych elementów tzn: wysokość jest podana od podłogi do górnej krawędzi blatu górnego, szerokość jest podana od lewej krawędzi wystającego wieńca do prawej jego krawędzi oraz głębokość od frontu do najbardziej wysuniętego elementu głębokości.

2c. Wymiary wewnętrzne wymagają podania jasnej informacji że są to wymiary wewnętrzne przestrzeni użytkowej i trzeba pamiętać o tym że wymiary zewnętrzne będą większe o kilka cm.

3. Do zamówienia należy dostarczyć rysunek z informacjami dotyczącymi koloru, wykonania, rzeczy istotnych.

4. W przypadku mebli na wymiar wymagana jest przedpłata.

4b. Po twojej akceptacji wyceny wystawimy niezwłocznie fakturę do opłacenia.

5. W przypadku mebli na wymiar nie obowiązuje prawo odstąpienia od umowy.

6. Ceny podane w wycenach są wiążące 7 dni.

 *******************************************************************************************

Produkujemy również meble na wymiar: meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, biurowe, sypialniane, szafy, garderoby, łóżka, meble nietypowe.

Wizualizacja produktu stanowi doskonałe narzędzie prezentacji asortymentu oraz technologii firmy. Wirtualne studio pozwala na tworzenie  wizualizacji produktu i jego kompozycji. W odróżnieniu od ograniczeń sesji zdjęciowych, zmiana materiałów lub kolorystyki elementów daje bardzo szerokie możliwości prezentacji produktu w różnych konfiguracjach. Wykonujemy wizualizacje produktowe, jak również realizujemy aranżacje przestrzeni i wnętrz.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych wizualizacji PRZEJDŹ TUTAJ

Wizualizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl